пошук:  

>> Кожелянко Василь: ЛжеNostradamus / 09.html

Текст-індекс >>

Авторська сторінка
Опублікував:  vesna


http://www.calvaria.org/

 

IX План "Авґуст-Авґусто"

Незаперечні передумови. За абсолютно об'єктивними, а значить, так само абсолютно таємними соціологічними дослідженнями, "Дід" не подужає виграти президентські вибори у жовтні-листопаді 1999-го року. Президентом, мабуть, стане "Генсек", або "Проґресівка", або хтось з "Тріумвірату". Тому є необхідність не чекати фатального кінця, а, користуючись сприятливою кон'юнктурою, здійснити розумний безкровний крок, внаслідок якого

а) "народ" (населення) залишиться задоволеним;

б) "Дід" (відомо хто) залишиться президентом. Для реалізації цього, жодним чином не зайвого, кроку й розроблено цей план під кодовою назвою "Авґуст-Авґусто".

Підготовчий етап. У червні-липні має різко погіршитись економічна ситуація в країні. Такий розвиток подій навіть не конче стимулювати владними колами, просто треба нічого не робити і дивитись, що буде. А бути має таке: мусить вдарити енергетична криза, має в кілька разів подорожчати бензин, а до того ж на нього має утворитись дефіцит, а ще — має починати падати курс гривні. Так має тривати до 11 серпня. Повторюємо, що виконавчою владою мусить бути витримано одну умову: нічого не робити. Це принципово. Якщо хтось з міністрів чи інших високих посадовців спробує щось там лементувати, "бити на сполох", патякати про корекцію курсу і перегляд меморандуму з МВФ, то таких розумників слід негайно викривати як панікерів, таврувати "лівими ухильністами" і звільняти з роботи без жодних пояснень.

Населенню ("народу") через здатні до контакту засоби масової інформації пояснювати, що винні — винятково Верховна Рада і деякі з кандидатів у президенти, а якщо доступніше, то вина за цей передкатастрофічний стан цілком лягає на вибори. Як минулі, так і майбутні. Тобто треба пояснювати, що "народ" (виборці) можуть помилятись. Ось вони помилились на парламентських виборах 1998-го року і цілком ймовірно помиляться на президентських виборах 1999-го. Не дозрів "народ" (хоча й за великим рахунком він — Народ — завжди має рацію, ось у 1994-му на виборах Президента виявив все-таки мудрість і прозірливість, але це той виняток, який підтверджує правило) до того, аби збагнути, які хитрі пастки розставляє йому "хтось", хто підкидає нам ці квазі-ультра-псевдо-демократичні порядки. Справжня демократія — це не вседозволеність, ось. Бачите, що робиться, — бензин дорожчає, нацвалюта дешевіє, а ЦІ рвуться до влади. В "народній" масовій свідомості мусить утворитись саме такий ланцюг негативних нагромаджень: нафтова криза — інфляція — девальвація гривні — ЦІ рвуться до влади. Тобто подія під назвою "президентські вибори" має логічно завершувати низку подій, що характеризують "наші негаразди сьогодення". ЦІ, звичайно, всі кар'єристи і себелюбці, але є серед них особливі шкурники, це так званий "Тріумвірат", тобто — "Сивий", "Генералісимус", "Колгоспник", сюди ж слід віднести "Молодого Рухмана".

Така млявоплинна застійна ситуація має тривати до 11 серпня, коли почнеться відлік наступного етапу нашого плану.

День гніву. Гріх було б не використати цю спекулятивну дату, на яку з острахом очікує чи не ввесь світ. Це про 11 серпня 1999-го року. Першим нагнав жаху астролог-провидець XVI ст. Мішель де Нотр-Дам, відомий ще як Нострадамус (вважаємо, немає особливої потреби цитувати тут його "знаменитий" 72-й катрен Х-ї центурії, що в році, мовляв, тисяча дев'ятсот дев'яносто дев'ятому і сім місяців з неба нібито прийде великий Король Жаху, який, за версією тамтого середньовічного Михайла-звіздаря, воскресить короля якогось Ангулемського і що, мовляв, до і після Марс нібито буде щасливо царювати).

Того дня буде сонячне затемнення, що апріорі стимулює не надто оптимістичні очікування.

До того ж активізувались есхатологічно-апокаліптичні настрої (це можна пояснити, з одного боку, віршами Нострадамуса та сонячним затемненням, а з іншого — падінням курсу гривні та зростанням цін на бензин і продукти) серед більшості представників "народу" (це населення з правом голосу) цієї країни.

Тому 11 серпня має розпочатись перша фаза плану "А-А".

Зранку всі інформагенції України та світу поширюють повідомлення, що неідентифіковані політичні терористи заклали вибухові пристрої на трьох українських атомних електростанціях. Фахівці мусять негайно прокоментувати, що в разі їх спрацювання на Чорнобильській, Хмельницькій та Південноукраїнській АЕС утворяться вибухи потужністю в сотні хіросімських бомб кожен. Вимоги терористи мають висунути прості і доступні: до 15 години за московським часом відновлення Союзу Радянських Соціалістичних Республік! А ні — то...

Зранку в суспільстві усіма можливими ЗМІ має нагнітатись "неконтрольована" істерія. А рівно о 14.00 (15.00 за московським часом) на всій території України має вимкнутись електрика. Обов'язково — на всій території. Через кілька хвилин настане дев'яностовідсоткове затемнення.

Уявляєте, що буде коїтись у соціумі?!

А через півгодини до народу України звернеться Гарант Конституції. Звісна річ, на той час електрику буде ввімкнено, політичних терористів знешкоджено, АЕС розміновано, але... загрозу Неньці, шановні співвітчизники, не ліквідовано ще. На жаль...

Тиждень скреготу зубовного. Насамперед, слід наголосити, що цей стан мусить тривати не менше 5-7 днів. Бо інакше "шановні співвітчизники" не відчують згодом, від яких страждань їх звільнить Рятівник Нації і Держави.

З кожним днем має ставати гірше. Поволі має зростати ціна на хліб — це при тому, що білий щезне зовсім, а чорний стане дефіцитом. Те ж саме має відбуватися з бензином.

Електрика буде подаватися з кожним днем усе менше і менше, має дійти до того, що, за принципом "віяла", світло буде по дві години на добу в різних регіонах.

Телефони будуть працювати вкрай погано. На кордонах утворяться скупчення людей, яких нікуди не будуть пускати.

...Так буде тривати аж до 17 серпня.

Дні повного гаплика. Сімнадцятого серпня вся економіка країни має завалитись. Курс гривні впаде до десяти за долар, але фінансові операції у будь-якій своїй формі не будуть провадитись.

Всі магазини зачиняться.

Всі установи припинять роботу.

Електрика, вода, газ не будуть подаватись ні населенню, ні підприємствам.

Весь транспорт, включно із залізничним, перестане функціонувати.

Газети не вийдуть, а електронні ЗМІ через відсутність електрики замовкнуть.

Кордони по всьому периметру держави наглухо закриються.

Так триватиме два дні.

День X. А вранці 19 серпня раптово з'явиться електрика, запрацюють усі теле- та радіостанції України, по яких спочатку буде транслюватись балет "Лебедине озеро", а потім до "шановних співвітчизників" звернеться голова Державного Комітету з Надзвичайного Стану... відомо хто. Він, у першу чергу, констатує наявність катастрофічного стану в державі — самі бачите, мовляв, що коїться. Відразу ж треба назвати винних, це — "Деструктивні Сили" (скорочено ДС). Хто ці ДС персонально, не обов'язково називати, мовляв, шановні співвітчизники і так знають, але вони такі підлі, підступні та безпринципні, що заради своїх вузькопартійних корисливих інтересів, засліплені прагненням влади, готові на все. Навіть на руйнування держави, бо, за їх логікою, чим гірше, тим краще.

Він же як Гарант Конституції не міг довго на це дивитись, тому вкупі з групою небайдужих патріотів (про це нижче) створив і очолив ДКНС, який перебирає всю повноту влади в Україні. Задля порятунку!

Щодо персонального складу ДКНС, то ідеальним варіантом було б, якби в нього увійшли провідні кандидати в президенти ("Генералісимус", "Колгоспник", "Сивий", "Рухман Старий", "Рухман молодий", "Прогресівка" та "Генсек"), а також прем'єр, секретар РНБО та силові міністри, але є великі сумніви, що такий пас'янс складеться, тому треба запросити усіх названих, а взяти тих, хто погодиться. Хто ж не погодиться, той підпадає під дію пункту 6 Указу ДКНС No 1.

Проект Указу No 1.

У преамбулі має констатуватись щось там про національну катастрофу і створення ДКНС, який постановляє:

1. На всій території України оголошується надзвичайний стан. (На вулицях міст мусять з'явитись танки).

2. Всю владу в Україні перебирає на себе ДКНС та його структурні підрозділи на місцях. Ради у сіх рівнів, включно з Верховною, розпускаються. (Ще звечора мають бути інтерновані усі депутати ВРУ та голови обласних і районних рад).

3. Всі засоби масової інформації підлягають цензуруванню уповноваженими ДКНС. (Контингент цих уповноважених найкраще сформувати з числа діючих журналістів — працюватимуть на совість).

4. Економіка держави не зазнає ніяких утисків. Лише вводиться державна виробнича і торгова монополія на нафтопродукти, електрику, газ, тютюнові та горілчані вироби. (Будуть проблеми).

5. Кордони України закриваються. (Під цей шумок є нагода облаштувати правдивий кордон зі стовпами, колючим дротом та контрольною смугою на російському та білоруському напрямках).

6. Діяльність усіх політичних партій, громадських організацій та профспілок припиняється. Керівники підлягають інтернуванню. (Сюди ж — тих з кандидатів, які відмовляться вступити в ДКНС, їх, мабуть, треба зачинити у в'язниці, тоді як інших інтернованих добре було б утримувати на якомусь київському стадіоні, спеціально облаштованому для цієї мети).

Ось десь таким має виглядати перший указ... ні, ці документи треба називати Універсалами ДКНС! Наступного дня простий люд має відразу ж відчути суттєві полегшення.

Використовуючи девальвацію гривні вдвоє, слід негайно почати виплату заборгованостей підданим. Знизити ціни на хліб, бензин, горілку та тютюн. Завдяки девальвації гривні, простимулювати експортерів, а це ж національний товаровиробник!

Заходу сказати, що все "о'кей", курс України в зовнішній політиці не міняється: партнерство там з НАТО, миротворчі батальйони, всі зовнішні борги підтверджуються, але з виплатою доведеться трохи почекати, самі ж бачите... Ні, ні, ніякого дефолту, просто незначна реструктуризація у зв'язку з червоною загрозою, можливістю реваншу лівих, словом, сказано ж вам — усе "о'кей"... "Дід" мусить сам особисто зателефонувати Біллу і пояснити, що могло бути гірше...

Росія не повинна втручатись, бо за усіма інформаціями закритого транслювання, якраз тоді у неї мають виникнути серйозні проблеми на Кавказі.

Коли народонаселення вгамує свій голод як на хліб, так і на "тверду руку" (а це станеться не раніше, як за п'ять днів), якраз настане час для демонстрації величі й могутності Української Держави.

День Незалежности. Це має бути парад, якого незалежна Україна ще не бачила. Це має бути навіть не парад, а — дефіляда.

Українські воїни усіх родів військ мають карбувати крок так, що аж готель "Москва" хитатиметься...

Техніка хай навіть трохи попсує асфальт Хрещатика, проте має бути дуже ревучою і наїжаченою люфами...

У повітрі пролітатимуть військові реактивні літаки...

На трибуні стоятимуть члени ДКНС у парадній військовій уніформі, а трохи попереду сам-один "Дід", голова ДКНС і водночас Рятівник Нації і Держави у польовому камуфляжі без знаків розрізнення (хоча, здається, він генерал-лейтенант чи просто лейтенант). Титул Гарант Конституції бажано якийсь час не вживати, бо ж Конституція змушена бути ушкодженою.

Після параду — гарматний салют з восьми залпів, увечері феєрверки і народні гуляння з безкоштовним пивом і канапками з салом...

Зрозуміло, що після усього цього народонаселення розплачеться і розійдеться по домівках з глибоким відчуттям щастя і вдячности, що воно живе у такій благословенній країні з таким мудрим (хоч суворим, але справедливим) Дідом на чолі.

Підготував консультант PR третього класу,
кріейтор сьомого розряду, ієрофант вищих технологій
Юдко Каріот Йозефович.

 
Навіґація по серверу:   головна сторінка «нотатника» · бібліотека Vesna.org.ua
 
Універсальна перекладачка для будь-яких пар мов
Тут спілкуються про літературу
Rambler's Top100 Тлумачний словник: англійсько-білорусько-польсько-російсько-український

Віртуальна Русь, 2005-2011
Пишіть, якщо що...