Ruthenia.Info

» Мої сторінки
» записи
» новий запис
Публічні сторінки
» Збирач даних
» джерела даних
» потоки новин
Автор: pavlo
запис для загалу
 
В розділах:
- виблядки
- Дмитро Стус
"Ми маємо увічнити пам'ять Стуса, а не Медведчука..."
"...розповів Роман Бровко - режисер фільму "Стус", зйомки якого наразі тривають. За його словами, сім'я Стуса, зокрема його син Дмитро Стус, не хотіли, щоб тема суду була у фільмі..."

https://ua.censor.net.ua/news/3080880/my_mayemo_uvichnyty_pamyat_stusa_a_ne_medvedchuka_rejyser_brovko

Для інформації.

Дмитро Стус був головредом часопису "Київська Русь" весь час, поки існував той часоопис (2006-2013). А на презентації часопису згадувались і инші учасники, того (цілком непоганого!) проєкту. Накприклад:: "Генеральний директор видавництва «Київська РУСЬ» - Володимир Рубан." (http://maidan.org.ua/arch/culture/1141205535.html).

А ще, було якось, Дмитро Стус засідав в жюрі поетичного конкурсу, організованого медведчуківською шоблою: http://vgolos.com.ua/news/skandal_na_poetychnomu_konkursi_medvedchuka_v_zhuri_vyyavyvsya_dmytro_stus_video_87224.html — то одна з учасниць таки ляпнула гівном на голову цього виблядка.

Так що точка зору Дмитра Стуса — це думка сина, так-так, без сумніву. Хтось би повідомив це режисеру фільму, абощо...

UPD. Звісно, режисер все знає: https://censor.net.ua/news/3080884/so_stsenaristami_filma_ob_ottse_vstrechalsya_no_ubrat_stsenu_s_medvedchukom_ne_prosil_dmitriyi_stus — але вперто посилається на "проханння Дмитра Стуса". А той, своєю чергою, відмовляється від такого. Детектив!


 

 
про цей сервер
правила публікацій

dumaj.org.ua
Відкрито: 27.01.2017