Ruthenia.Info

» Мої сторінки
» записи
» новий запис
Публічні сторінки
» Збирач даних
» джерела даних
» потоки новин
Автор: pavlo
запис для загалу
 
В розділах:
- польові дослідження
Попкорняче
Світове Православʼя позирає на наші справи зі стурбованістю. Грузинська церква цю стурбованість сьогодні навіть висловила вголос. Всі решта, наскільки можу судити, стурбовано мовчать. Зрештою, Світовому Православʼю не звикати до тимчасових припинень євраристійного спілкування — от прямо в ці дні церква Катару (чи то Кувейту?) євхаристійно не спілкується з кимось із сусідів якраз із приводу конфлікту щодо їх канонічної території. І шо? І нічо.

Константинопольський Патріярхат зрідка повторює "так-так, все це не оптична ілюзія, процес в Україні йде як має йти, з московськими братами ми спілкуємось, як і раніше, хоч вони й паскудничають, але всі ми у Христі".

РПЦ ФСБ верещить як недорізане. Складається навіть враження, що вони щиро очікували на якусь иншу поведінку Світового Православʼя. Ну-ну... Строго по графіку — ні дня баз заяви. Вчора було сказано особливо прекрасне: "Ми, значить, готові спілкуватись з Константинополем, якщо він вибачиться і відмінить свої рішення по Україні". Ну-ну, знову ж таки.

А українці? Сюрприз-сюрприз! Українці стиха чубляться за церковну булаву. Але втішає те, що спокійному Константинополю це, судячи з усього, так само до дупи, як і московський вереск.


 

 
про цей сервер
правила публікацій

dumaj.org.ua
Відкрито: 27.01.2017