Ruthenia.Info

» Мої сторінки
» записи
» новий запис
Публічні сторінки
» Збирач даних
» джерела даних
» потоки новин
Автор: pavlo
запис для загалу
 
В розділах:
- плоди роздумів
Йа онолітеґ!
1990-95 — прийшли персональні компʼютери (ширина приходу в 5 років цілком умовна, як і початок, але слідкуймо далі).

1997-2002 — прийшов інтернет і мобілки (1997-й — це московська дата, я якраз жив там, в Нью-Йорку це було, звісно, дещо раніше).

2004-09 — прийшли "ґаджети" (першого друга, який цикав-читав новини на мобілці, я зауважив в 2005-му, iPhone був випущений в 2007-му).

2011-16 — прийшов Facebook (я приєднався в 2011-му і тоді це ще було питанням особистого вибору, а в 2016-му, на хвильку, інфа з FB вже впливала на вибори в США — і FB це справді ґлобальне явище).

Отже, семирічний цикл. Так що ж приходить в 2018-му? Може, месенджери? Сучасний спосіб поширення наркоти за допомогою обміну повідомленнями через Telegram — це, як по мені, зовсім не дрібничка, а мало не черговий тектонічний зсув реальности.

Чи, все ж, не месенджери, а щось инше? Хочеться зловити хвилю і відкрити якийсь успішний бізнес (я нормально заробляв на персоналках, потім зловив хвилю інтернету, а потім якось випав... але ж хочу бабла!)

Може, якісь роботи? Хріновина від Boston Dynamics цьогоріч навчилась застрибувати на перешкоди — але ж де вони тут у нас? Не бачу...

А ще є "Ok, Google!", блокчейн та "інтернет речей". Поубивав би...

UPD. Йа ще й прогностик. Думаю, приходить таки блокчейн — як система загальної довіри (методом загальної недодовіри, ага), яка скоро дозволить масово оперувати як фінансами, так і не тільки. А месенджери стануть інструментом передачі цієї інфи p2p. А ще й Йуля з першого дня президентства впровадить блокчейн в усі наші усі, вона це обіцяла.

Ех!


 

 
про цей сервер
правила публікацій

dumaj.org.ua
Відкрито: 27.01.2017