Ruthenia.Info

» Мої сторінки
» записи
» новий запис
Публічні сторінки
» Збирач даних
» джерела даних
» потоки новин
Автор: pavlo
публічний запис
 
Ріалполітик
"...Хуячь, Владимир Владимирович, ковровыми, не стесняйся, be my guest. А что дети, которые погибли при бомбёжках, с тебя на том свете спросят, зачем ты их убил — лично я в загробную жизнь не верю, так что просто прими иудаизм и расслабься, не спросят они тебя ни о чём. Придёт Машиах, и все, кому положено, воскреснут, включая сирийских детей. И никаких глупых вопросов задавать не будут, а отправятся навеки в Эдемский сад." [http://dolboeb.livejournal.com/2854350.html]

У мене нема претензій (щиро!) до цього автора, навіть після його подальших коментарів в ефірах, які були ще більш виразними. Але його смерть відкрила одну цікаву річ — попри все сказане, він ні в якій мірі не став "нерукопожатим" ні в Москві ні, наскільки можу судити, в Ізраїлі. Відтак, вбивство ворожих дітей — це норм? А якщо згадати Хіросіму й Нагасакі? Норм, норм, ніхто нічим особливо не париться.

Так виглядає, що ми, українці, надто добрі до своїх ворогів. Тому й маємо стільки проблем із сусідами. Але пора, пора щось якось із цим усім рішати.


 

 
про цей сервер
правила публікацій

dumaj.org.ua
Відкрито: 27.01.2017